604 083 629
X

O nas

Firma LORAN prowadzi działalność od 2007 roku.
Dzięki doświadczeniu w branży stale rozwijamy się i inwestujemy w celu podnoszenia jakości i rozszerzenia zakresu naszych usług.


Nasz wykwalifikowany zespół zawsze służy pomocą. Profesjonalnie podchodzimy do powierzonego nam zadania. Staramy się spełniać najwyższe wymagania naszych klientów, również te niestandardowe.

Wszystkie udostępniane przez nas maszyny posiadają aktualny dozór techniczny i są na bieżąco serwisowane. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście ładowarek teleskopowych, podnośniki koszowe i zwyżki, przyczepy budowlane.

Oferujemy wynajmem ładowarki teleskopowej z operatorem lub bez operatora. Wynajem ładowarki teleskopowej na okres krótko i długoterminowy. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic, jak również całego kraju.

Dysponujemy specjalistycznym transportem niskopodwoziowym do przewozu maszyn budowlanych – w tym transport ładunków nienormatywnych – na terenie Polski. Także nasze ładowarki dostarczamy na miejsce własnymi siłami.

Cennik ustalany jest indywidualnie. Możliwa negocjacja cen przy stałych zleceniach!

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę 500 000 zł. oraz OCP 250 tyś €.

Oferujemy usługi w ramach konserwacji i badań UDT: ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe/wolnobieżne, HDS.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszą pełną ofertą.